,

اشیای کوچک و کاربردی برای خانه ها

کولای های عزیز در این مقاله می‌خواهیم در مورد اشیای و کاربردی که کولای تولید کرده و هر خانه ای به این اشیاء ها و وسایل نیاز دارد تا زیباتر ازقبل بشود بپردازیم.اگر از جمله افرادی هستید که به خانه ای که در آن زندگی می‌کنند اهمیت می‌دهید،حتماً این مطالب را با دقت بیشتری بخوانید.

1.جعبه چوبی هفت سین

جعبه های چوبی هفت سین لوکس در سایز و رنگ و طرح های متفاوت و حتی در طرح اختصاصی شما میتواند اجرا شود. از این جعبه ها را میتواند برای هدیه شکلات یا آجیل یا ادویه جات استفاده کرد.

جعبه های کولای

 برای خانوم های جوان و تازه عروسان نیز میتواندبهترین ظرف داخل جهیزه قرار بگیرد و رضایت همه را جلب کند.

بهترین مشخصه این جعبه ها سادگی در عین ظرافت و طبیعی بودن آنهاست. همین خصوصیت جعبه ها تاثیر بسیار زیادی در جلب نظر اطرافیان میکند. تصور کنید که در میهمانی های خودتان از این جعبه ها برای پذیرایی استفاده کنید. یا حتی برای نگهداری وسایل خود مورد استفاده قرار بدهید.

جعبه های چوبی Kolay در اندازه های استاندارد و با دقت طراحی و تولید میشوند. تا مورد رضایت همه شما عزیزان قرار بگیرند

شما میتوانید بر روی درب این جعبه ها اشکال اختصاصی داشته باشید. و طرح های شما برای جعبه میتواند اجرایی شود وطرح اختصاصی برای شما انجام گیرد.

2.حلقه دستمال غذاخوری انگشتر پروانه

حلقه دستمال غذاخوری انگشتر پروانه از بهترین جنس مواد در اندازه مناسب بوده و با دقت تمام و بهترین کیفیت برش داده شده است. این محصول برای استفاده بر روی میز

های پذیرایی، ناهارخوری و صبحانه و مناسب برای تمامی خانواده ها و مخصوصا زوج های جوان میباشد. شما میتوانید با استفاده از حلقه های دستمال غذاخوری پذیرایی را مرتب تر و زیبا تر روی میز ناهار خوری خودتان قرارد بدهید و از میهمانان خود شیک تر پذیرایی نمایید. حتما میهمان های شما هم از استفاده این حلقه لذت بیشتر ی خواهند برد و به حسن سلیقه شما تبریک خواهند گفت.

با استفاده از این حلقه های دستمال سفره شما میتوانید نشاط و سرزندگی به منزل خود هدیه کنید و سر میز صبحانه کنار خانواده و عزیزانتان از روز خود لذت ببرید.