ترامپ ازکاخ سفید رفت

ترامپ رفت

تهران – صبح چهارشنبه به وقت واشنگتن و لحظاتی پیش، دونالد ترامپ کاخ سفید را ترک کرد و بدون اینکه تصمیمی برای شرکت در مراسم تحلیف جو بایدن داشته باشد، قرار است به عنوان آخرین پرواز با «ایرفورس-۱» واشنگتن را به مقصد اقاتمگاه خود در ایالت فلوریدا ترک کند.

به گزارش ایرنا به نقل از منابع آمریکایی، ترامپ دقایقی پیش در حیاط کاخ سفید، سوار بالگرد «مارین وان» شد تا به فرودگاه واشنگتن برود.

قبل از سوار شدن ترامپ به بالگرد، کارکنان کاخ سفید چند جعبه که به نظر می رسید حاوی اثاثیه و وسایل مربوط به او باشد، به داخل بالگرد منتقل کردند.ترامپ قبل از سوار شدن به بالگرد ، همراه با همسرش ملانیا، چند کلمه با خبرنگاران گفت و گو کرد.حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران نیز صبح امروز در جلسه هیات دولت گفت: امروز دفتر سیاه ترامپ برای همیشه بسته می شود و یکی از مصادیق سرنگونی ظالمان همین است و ما خدا را بخاطر آن شکر می کنیم.

بنابراین گزارش  دوره ریاست جمهوری 4ساله دونالد ترامپ  20 ژانویه 2021 (اول بهمن ماه 1399) ساعت 12:00 ظهر به وقت واشنگتن دی.سی به سر خواهد آمد و جو بایدن با سوگند ریاست جمهوری بعنوان چهل و ششمین رئیس جمهوری آمریکا به کاخ سفید خواهد رفت، ترامپ 4 ساعت پیش از تمام شدن مهلت قانونی خود، ساعت 08:00 صبح روز چهارشنبه به وقت واشنگتن دی.سی؛ کاخ سفید را ترک و عازم ایالت  فلوریدا خواهد شد.kolay

منبع:ایرنا