کولای یعنی سادگی و راحتی

سلام، به کولای خوش آمدید!

در مجموعه کولای ما بدنبال جمع آوری تجربه های کوچک زندگی هستیم تا بتوانیم لذت بیشتری از زندگی در کنار هم ببریم. طرح های محصولات ما منطبق با کاربردهای مختلف آنها با هدف راحتی بیشتر در سرهم بندی و استفاده از آن هااست. در این زمینه همیشه از پیشنهادات و نظرهای شما استقبال میکنیم. اگر یک طرح فوق العاده دارید که قابلیت تبدیل شدن به یک کالای کاربردی را دارد، با همکاران من تماس بگیرید.

مدیریت فروشگاه کولای

درباره ما و ویژگیهای ما

ما تلاش میکنیم تا در طراحی محصولات به نیازها و سلایق مختلف توجه کنیم تا کالای تولیدی کاربردی و سادگی لازم برای استفاده شما را داشته باشد. کولای یعنی سادگی و راحتی لذت زندگی که در خور شماست.

ارسال رایگان محصولات

برای تمام خریدهای بالای یک میلیون تومان

کوپن های تخفیف

تخفیف ها و قرعه کشی های دوره ای

پشتیبانی همیشگی

همراه شما همه ساعته و آنلاین

گارانتی سلامت کالا

تعویض کالای خراب ارسال شده

بروزترین طرحها

یک مجموعه کاملا جدید برای هر فصل

قبول طرح های برگزیده

امکان همکاری با طراحان مجرب

درباره ما و سایر خدمات ما

کولای نتیجه سالها تجربه و تلاش ما در زمینه های مختلف می باشد. این مجموعه میتواند تمامی این دانش و تخصص خود را در قالبهای مختلف در اختیار شما قرار بدهد. برای اطلاع از جزئیات توانایی ها و تخصص ما از بخش راههای ارتباطی با ما در تماس باشید.
خدمات وب

ارائه خدمات اینترنتی

امروزه فضای مجازی و اینترنت بخش مهمی از زندگی را تشکیل میدهد. ما در این زمینه تخصص و تجربه داریم و میتوانیم به شما در رسیدن به نیازهای اینترنتی کمک کنیم. راه اندازی وب سایت یا سایر خدمات مربوطه خود را به ما بسپارید و از تاثیرات فوق العاده آن در کسب و کار خودتان لذت ببرید.

خدمات لیزر

سفارشات برش لیزر

تمام سفارشات و خدمات برش لیزری توسط بهترین تجهیزات و مدرنترین دستگاه های لیزر صورت میگیرد. به سادگی میتوانید طرح خود را ارسال کنید و سفارش خود را تحویل بگیرید.برای اطلاع از شرایط سفارش و استفاده از تخفیفات همکاری با ما تماس بگیرید.

خدمات نمایشگاهی

کلیه خدمات نمایشگاهی

شرکت در نمایشگاههای تخصصی کشور و خارج از کشور به شما در کمک میکند تا کسب و کار خود را گسترش داده و درآمد بیشتری کسب کنید. ما دانش انجام کلیه هماهنگی های مورد نیاز و راه اندازی غرفه های مربوطه را داریم تا شما به بهترین شکل در بین سایرین دیده شوید.

تبلیغات محیطی

ساخت تابلو و تبلیغات محیطی

تبلیغات یک دانش اجتماعی است که میتواند توانایی ها و قابلیت های خدمات شما را به نمایش بگذارد. ما دانش و تخصص و تجربه این کار را داریم. ومیتوانیم تمامی خدمات مربوط به تبلیغات محیطی شما را از طراحی، ساخت و نصب تابلوهای شهری را با بهترین مواد اجرا نماییم.

#ما-یک-گروه-هستیم

آری به اتفاق جهان میتوان گرفت!

ما معتقد هستیم که کارهای بزرگ نتیجه تلاش گروهی یک مجموعه است. در مجموعه ما نیزافراد زیادی با تخصص ها و تجارب سالیان کسب و کار گرد هم آمده اند تا بتوانیم به بهترین خدمات و محصولات را ارائه بدهیم. و بتوانیم در خور شما بازدیدکنندگان و مخاطبین قرار بگیریم. ما تلاش میکنیم تا در طراحی محصولات به نیازها و سلایق مختلف توجه کنیم تا کالای تولیدی کاربردی و سادگی لازم برای استفاده شما را داشته باشد.

X