هماهنگی لباس با کفش زنانه

KOLAY_BLog-003

ظاهر شما وفتی جذاب وگیراست که بدانید چه لباسی را با چه کفشی باید هماهنگ کنید، مدل و رنگ کفش شما باید متناسب با مدل و رنگ لباس تان باشد. به این ترتیب شما ظاهری خواستنی خواهید داشت.

ست کردن کفش

هر مدل کفشی نیاز دارد با مدل لباس خاصی ست شود همچنین اگر به پوشیدن کفش های رنگی علاقه دارید باید بدانید هر رنگ کفش با چه رنگ لباسی ست میشود.

کفش کتانی

کتانی یکی از ضروریات داشتن تیپ اسپرت و ورزشی است، خانم ها و آقایان در سنین مختلف به پوشیدن کتانی علاقه دارند و این روزها کمتر کسی را میتوان پیدا کرد که به پوشیدن کتانی علاقه نداشته باشد، کتانی را میتوانید با شلوار جین، شلوار اسلش، شلوارهای ورزشی، سویشرت و… ست کنید.

BLog-004BLog-004

 

BLog-003BLog-003

کفش اسپرت

کفش های اسپرت و روبسته که محبوب ترین کفش بین خانم ها و دختران جوان هستند برای موقعیت های مختلف همچون مدرسه، دانشگاه، خرید و استایل روزانه مورد استفاده قرار میگیرند. کفش های اسپرت را میتوانید با هر نوع شلواری ست کنید اما بهتر است مانتو کوتاه با این کفش ها ست کنید زیرا اصلا مانتوهای بلند با کفش های اسپرت روبسته جالب نمیشوند.

 بوت و چکمه

بوت و چکمه های زمستانی در انواع پاشنه دار و اسپرت وجود دارند که انواع آن ها را میتوان با شلوار چرم، شلوار جین, شلوار اسکینی، لگ ست کنید. برای خوشتیپی در زمستان پوشیدن بوت و چکمه یکی از ضروریات محسوب میشود و شما باید بدانید آن را با چی ست کنید.

BLog-003BLog-003
KOLAY_BLog-003

KOLAY_BLog-003

کفش پاشنه بلند

کفش های پاشنه بلند فرقی نمیکند جلو باز باشند یا جلو بسته، آن ها را میتوانید برای استایل مجلسی تان مورد استفاده قرار دهید. کفش های پاشنه بلند را با انواع پیراهن، دامن، کت شلوار و… ست کنید . اگر دوست داشته باشید در استریت استایل هم میتوانید آن ها را با شلوار جین ترکیب کنید.

صندل

صندل های بدون پاشنه و تابستانی را میتوانید در مهمان ها با انواع شلوار و دامن ست کنید همچنین برای استریت استایل میتوانید صندل ها را با شلوار جین و کتان ترکیب کنید. صندل ها انواع مختلفی دارند که هر کدام برای موقعیت های مختلفی مورد استفاده قرار میگیرند.

 

KOLAY_BLog-003KOLAY_BLog-003