۶ نحوه دکوراسیون فنگ شویی در اتاق خواب

روش های در رابطه با دکوراسیون اتاق خواب بر اساس فنگ شویی

اتاق خواب یکی از ویژه ترین جا های خانه است چرا که  ساعت های زیادی در آن وقت می گذرانید یکی از مهم ترین موقعیتی که شما در اتاق خواب هستید زمان خواب است و شما باید مواردی را رعایت کنید که در زمان خواب انرژی مثبت زیادی را از فنگ شویی دریافت کنید.

 

۱.گذاشتن تخت در اتاق

رختخواب در اتاق خوابتان حکم فرمانده را دارد.تخت خواب شما نباید به گونه ای باشد وقتی شما دراز میکشید پاهایتان به سمت در باشد چرا که در آیین فنگ شویی این نوع خوابیدن را به خوابیدن در تابوت تشبیه کرده اند و بدی دیگری هم که دارد این است که تمام انرژی های مثبت را موقع خواب از بین میبرد.تاج تخت شما نباید خیلی بلند باشد حداقل باید ۳ یا ۵ سانتی متری با دیوار فاصله داشته باشد تا انرژی جریان داشته باشد.

۲.نحوه گذاشتن آینه

یکی از مهم ترین چیدمان اتاق خواب قرار دادن آینه در مکان مناسب است چرا که آینه نباید روبه رو تخت خواب باشد اما اگر آینه خیلی بالا تر از تخت خواب قرار گرفت مشکلی ایجاد نمیکند.

۳.هیچ چیز نباید زیر تخت باشد

شما نباید هیچ چیز را در زیر تخت خواب خود نگهدارید چرا که کوچک ترین چیز هم ممکن است خواب شما را به هم بریزد مثل چمدان که نمیگذارد در خانه احساس راحتی و شادابی داشته باشیدیا کفش می تواند شما را به جای استراحت و خواب احساس کند حرکت کردن یا رفتن را به شما بدهد.

۴.گوشی یا لپتاپ خود را به اتاق خواب نبرید

گوشی ها یا لپتاپ ها انرژی های مغناطیسی ناسالم دارند که این انرژی ها می تواند راحتی در خواب را از ما بگیرد و باعث به هم ریختن وقت خواب شود،همچنین این انرژی ها باعث میشود که ما در خواب کابوس ببینیم.تنهاسرگرمی ما در اتاق خواب کتاب ها هستند.

   

  ۵.استفاده از تلویزیون در اتاق خواب ممنوع

  اگر دوست دارید در اتاق خواب فیلم تماشا کنید و هم میخواهید انرژی مثبت فنگ شویی را در اتاق خوابتان داشته باشید پس باید  یکی از این دو مورد را انتخاب کنید. تلویزیون به خاطر تولید انرژی ناسالم مغناطیسی با قواعد و قوانین فنگ شویی کاملا مغایرت دارد پس برای دریافت انرژی مثبت فنگ شویی بهتر است در اتاق خواب تلویزیون تماشا نکنید.

   

  ۶.نور

  به نور اتاق هم دقت کنید،ما برای اتاق خوابمان نیاز نیست که یک لامپ قویی وصل کنیم همین که یک آباژور یا یک بالبینگ شانزده رنگ کولای را در اتاق قرار دهید کافیست که شب ها بالبینگ نور اتاق را تامین کند و صبح ها نور خورشید.برای این کار پرده ها نیز نقش به سزایی دارند.شما میتوانید مطالب بیشتر را درباره فنگ شویی را در بخش خواندنیهای ما دنبال کنید.