3 ایده از تاثیر آباژور در دکوراسیون

سلام کولای های عزیز. امروز میخواهیم در مورد آباژور صحبت کنیم. آباژور یک اکسسوری ضروری است و هم در دکوراسیون داخلی هم اهداف کاربردی را انجام می دهد. این به کنترل جهت و شدت نور ساطع شده توسط یک لامپ کمک می کند و یک لمس شیک به طراحی کلی می بخشد. در زیر برخی از ۲روشی که آباژور ها بر دکوراسیون تأثیر می گذارند ارائه میشود:

1. هارمونی را بشناسید:

آباژور می توانند با استفاده از عناصر مختلف در طراحی و ایجاد هارمونی در اتاق کمک می کند. همچنین می‌توان از آنها برای تکرار رنگ‌ها، الگوها یا بافت‌های موجود در وسایل دیگر مانند پرده، اثاثه یا فرش استفاده کرد و ظاهری یکپارچه و هماهنگ ایجاد کرد.

2. مقیاس و تناسب آباژور:

اندازه و شکل یک آباژور می تواند بر تعادل اتاق تأثیر بگذارد. یک سایه بزرگ و پهن می تواند به زمین اتاق و تعادل یک آباژور بلند کمک کند، در حالی که یک سایه کوچکتر و باریکتر می تواند یک آباژور کوتاه را بلندتر نشان دهد. مهم است که چه آباژوری را انتخاب کنید که تکمیل کننده اندازه و سبک پایه آباژور و مبلمان اطراف باشد.

3. سازگاری آباژور با محیط:

آباژورها را می توان به راحتی برای زیبا سازی ظاهر اتاق و یا تغییرات فصلی تغییر داد. به عنوان مثال، می‌توانید در طول ماه‌های تابستان سایه‌ای تیره و سنگین را با سایه روشن‌تر و مطبوع‌تر تغییر دهید. این باعث می شود آباژورها راهی همه کاره و مقرون به صرفه برای تازه کردن دکوراسیون شما شوند.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *