5 نمونه از اصول و عقاید فنگ شویی در آشپزخانه

5 مورد از فنگ شویی در آشپز خانه

انرژی مثبت باید در همه جاهای خانه ازجمله آشپز خانه که مهم ترین نقطه فنگ شوی است وجود داشته باشد.قوانین آشپز خانه باید بر پایه نظافت بنا شود و این موارد به شما کمک میکند تا بتوانید چیدمانی پر از انرژی را در آشپز خانه تان داشته باشید.یک روز زیبای دیگر با دانستنی های کولای

 

اصول کلی فنگ شویی آشپزخانه

در این مطلب  از5 اصل فنگ شویی آشپزخانه را به شما می آموزیم:

 

1.فضایی پر از نظم و طبقه بندی شده

اولین مرتبه فنگ شوی  آشپز خانه  نظم و طبقه بندی کردن وسایل  آشپز خانه است.بر اساس اصول و عقاید فنگ شویی ما باید آشپز خانه مان را از هر گونه شلوغی و هرج و مرج و بی نظمی دور کنیم.پس خیلی بهتر میشود که بعد مهمانی ها یا دورهمی های دوستانه وسایل آشپز خانه را در جای خود قرار دهیم،قرار دادن وسایل به این معنا نیست که ما آنها را بی نظم در کابینت ها جای دهیم چرا که اصول فنگ شویی در این مورد بسیار حساس است و با کوچیک ترین بی نظمی یا بی دقتی انرزی مثبت فنگ شویی از دست می رود.

 

 

 

2. نور افشان یا لامپ های پرای آشپز خانه

یکی از اصول و عقاید فنگ شویی این است که آشپز خانه باید در نقطه ای از خانه ساخته شود که نور کافی به آنجا بتابد صبح ها از طریق خورشید و شب ها با نور افشان ها،چرا که نور باعث رفع خستگی میشود و هم ضد افسردگی است.همچنین میتوانید از بالبینگ های شانزده رنگ کولای استفاده کنید تا هم از یکنواخت بودن رنگ خسته نشید هم نور به همه جای آشپز خانه بتابد.

 

 

 

3. رنگ مناسب آشپز خانه

 رنگ ها تاثیر بخصوصی در فنگ شویی آشپز خانه بر عهده دارند ما باید از ترکیب های رنگی مناسب بهره مند شویم جوری که انرژی مثبت فنگ شویی وارد آشپز خانه شود.ما نباید از رنگ های تیر که باعث بروز انرژی منفی میشود استفاده کنیم بلکه باید از رنگ روشن مثل رنگ آبی یا سفید استفاده کنیم.

 

 

 

4. چیدمان مناسب وسایل

چیدمان وسایل یا ظروف آشپز خانه یکی دیگر اصول و عقاید فنگ شویی در آشپزخانه  است. در اصول و عقاید فنگ شویی نباید عنصر های آب و آتش در کنار هم باشند.بنابراین ماشین لباس شویی یا سینک ظرف شویی نباید در کنار اجاق گاز قرار بگیرد!

 

5. قرار دادن گل و گیاه در فضای آشپز خانه

شما باید از گل و گیاه های طبیعی که دارای بار مثبت هستند و انرژی مثبت را وارد فضای آشپز خانه تان میکند استفاده کنید. یک نقطه مهم شما نباید از کاکتوس های دارای تیغ تیز استفاده کنید زیرا زاویه های تیز با اصول و عقاید فنگ شویی مغایرت دارند،شما میتوانید مطالب بیشتر را درباره فنگ شویی را در بخش خواندنیهای ما دنبال کنید.